Stichting VlinderkindStichting VlinderkindStichting Vlinderkind
Vrienden van Vlinderkind in actie

26-12-2012 | Een berichtje van de avonturiers...

Het is bijna zover! Op 6 januari starten Arent en Eric hún ScanCoveryTrail avontuur voor Vlinderkind. Ruim 7.500 km door kou, ijs, sneeuw en ontberingen. De voorbereidingen zijn getroffen, de auto is geprepareerd én... zit tjokvol met sponsor-stickers! Dat ziet eruit als érg goed nieuws voor Vlinderkind. Want de opbrengsten van dit avontuur, die zijn allemaal voor de stichting!

Een berichtje van de rijders:

--------------------------------------------------------------------------------------

Beste allemaal,

De start is in zicht, nog een paar dagen en de start is daar. Voor iedereen nog een paar gegevens. We zijn te volgen via: -

- twitter: @ArentEricSCT

- via MSCT.nl

- maar vooral via Team54

Op de genoemde sites zal straks ook een knop "live" komen (ik weet nog niet waar). Dan zijn wij via track en trace op internet te volgen.

In de bijlage het programma voor de start en aankomst. Het is natuurlijk leuk een aantal bekenden bij de start, maar zeker ook bij de aankomst te treffen. Wij zijn team 54 maar ons startnummer op 6 januari is nr 23. Wij starten dus om 15.22 uur vanuit Loon op Zand.

Als jullie ons niet herkennen, bijgaand ook nog een foto van de auto: met dank aan alle sponsoren. Een prachtig resultaat voor Vlinderkind. Fantastisch.

Nog fijne feestdagen en een goede jaarwisseling. Wellicht tot 6 of 14 januari.

Groeten
Eric Evers

--------------------------------------------------------------------------------------

Wilt u Arent en Eric steunen? Dat kan nog totdat ze terug zijn!

Stuur een SMSje met de tekst "vlinderkind Eric en Arent" naar 4333. (1,50 per bericht)

Of ga naar hun speciale actiepagina: Geef voor Vlinderkind

--------------------------------------------------------------------------------------

Eerdere berichten van Arent en Eric leest u hier.
 

steun vlinderkind giro 6737 word donateur

bestel (gratis) posters

Vlinderkind - Poster

Help Vlinderkind aan meer bekendheid en hang posters op bij jou op school, in de bedrijfskantine, in de etalage van jouw winkel, op de sportvereniging...

volg "vlinderkindmama"...

Vlinderkindmama Kim op Twitter

Volg "vlinderkindmama" op Twitter...

kom jij in actie?

Vlinderkind - Kom jij in actie?

Kom jij in actie voor Vlinderkind? Daar ondersteunen we je graag bij!

SMS "vlinder" naar 4333

Vlinderkind - SMS "vlinder" naar 4333

Een SMSje... daar help je Vlinderkind enorm mee...

Online doneren...

Vlinderkind - snel en veilig doneren

Iets geven? Iedere euro helpt! Een muisklik op dit venster brengt u naar de beveiligde donatie-omgeving van allegoededoelen.nl

(let u op het https 'slotje' in uw browser)